Portal
  Strona Główna
  Księga gości
  Przewodnik
  Regulamin
  Kontakt
  Szukaj
  Forum
  Linki

Grafika
  Zestawy
  Ikony
  Inne

Nowości
18.11.2014
- dodano trzy piosenki z "Tajemnicy Morskich Głębin" po angielsku,

8.11.2014
- utworzono nowy dział w muzyce - Winx Factor, w którym zostały dodane piosenki zwyziężczyni 2 edycji Winx Factor - Lady Musy. Zapraszamy!

30.10.2014
- uzupełniono włoskie okładki,

Użytkowników Online
Gości Online: 4
Użytkownicy Online: , , , ~Fiker, , ~Rosette, #Norelay

Zarejestrowanych Użytkowników: 427
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Bloom067

Dzisiejsi Solenizanci
Adam

http://ask.fm/WinxBlogger

Jeśli macie pytania dotyczące Clubu Winx lub WinxBlogger to pytajcie!

Zobacz Temat
Twoje źródło informacji i zabawy z Winx Club | Winx Club | Ogólnie o Winx Club
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Różowe Kinder Niespodzianki
~butel-ka
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2013 16:44
Większość wie, że w takich Kinderach można wylosować figurki Winx. Albo można było, bo dziś kupiłam 3 różowe i wylosowały się dwie rzeczy z Winxa, ale nie figurki, tylko jakieś zabawki z naklejką z Winxa. Czy to oznacza, że już nie ma figurek? Jakby kogoś interesowało, co można wylosować w różowych jajach:
http://www.imagic.pl/files/11952/q%20-%200001.jpg

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Różowe Kinder Niespodzianki
^ChandSharma
Administrator

Dodane dnia 12-01-2013 16:48
O,o Czyli że teraz w tych Kinder niespodziankach jest coś innego z Winx'em, a nie te figurki? Figurki na pewno były jakieś dwa, może trzy miesiące temu (nawet udało mi się zebrać wszystkie) i pewnie "już wyszły", a o takich naklejkach nie słyszałam...

"Frozen" is coming to "Once Upon a Time"
ten moment, kiedy Elsa pojawia się w OUaT nigdy mi się nie znudzi xd
___
{ask} | {ask radia} | {blog graficzny} | {dA}
chanda_xo 48034616 http://hidden-dreamland.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
~AnjaAnel_R
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2013 17:27
Mnie się zdaje, że to była tylko specjalna edycja. W moim mieście te niespodzianki były sprzedawane w zestawach: Kinder Niespodzianka + figurka wysokości około 20cm. W sumie kosztowało to 10zł. Ale nie wiem - nie jestem ekspertem.

Kamerka+ Skype- Ech... po co ID? Wystarczy sam Tlen... pytać... tylko dla wtajemniczonych* Wyślij Prywatną Wiadomość
&Flamli
Administrator

Dodane dnia 12-01-2013 18:00
Do tej pory uzbierałam w sumie 4 figurki - dwie Musy oraz Laylę w Enchantixie i Florę w Believixie. Raz mi się trafiło coś w stylu przypinki do ubrania. Kilka dni temu kupiłam znów i wgl był jakiś hipcio zamiast winxowej rzeczy. Już miałam ochotę wykrzyknąć "wtf" mellow.
Ja chcę tą kłódkę *-*. Nie pytajcie po co, bo nie wiem xd.

awwwwwww
najlepsze scena ever <333333

Edytowane przez Flamli dnia 12-01-2013 18:01
flameczka 19505342 http://magic-winx-forever.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
~butel-ka
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2013 18:18
To w Kinderach były figurki w Enchantixie?Ja mam tylko w Believixie dwie Flory, Bloom, Laylę i Tecnę. Jakby ktoś mieszkał w Warszawie, to chętnie bym wymieniła Florę na figurkę, której nie mam, ale tutaj chyba nikogo z Warszawy nie ma.

~Bananowa
Użytkownik

Dodane dnia 12-01-2013 18:33
butel napisał/a:
To w Kinderach były figurki w Enchantixie?Ja mam tylko w Believixie dwie Flory, Bloom, Laylę i Tecnę. Jakby ktoś mieszkał w Warszawie, to chętnie bym wymieniła Florę na figurkę, której nie mam, ale tutaj chyba nikogo z Warszawy nie ma.

Chanda jest.
Ja figurek nie mam. Nie mam też tych naklejek co teraz są i żyję. Chociaż nie powiem, chętnie bym jakąś wzięła.

marcia2002002 To tlen ma ID ;o? 32092165 http://real-winx.blogspot.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość
&Flamli
Administrator

Dodane dnia 12-01-2013 18:39
butel napisał/a:

Kiedyś były, już nie pamiętam jak dawno temu. Pewnie z jakieś pół roku temu, może więcej. W każdy razie są dużo ładniejsze od Believixu i ciut większe.

awwwwwww
najlepsze scena ever <333333

Edytowane przez Flamli dnia 12-01-2013 18:44
flameczka 19505342 http://magic-winx-forever.blog.onet.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
^ChandSharma
Administrator

Dodane dnia 12-01-2013 19:07
butel napisał/a:

Ja jestem z Warszawy, ale do wymiany mam raczej tylko trzech Sky'ów i Icy, mam też Laylę i Tecnę ale napisałaś, że te masz.

___
chanda_xo 48034616 http://hidden-dreamland.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
~Smoczy_Plomien
Moderator

Dodane dnia 12-01-2013 20:35
Ja nie mam tych figurek, bo gdybym kupiła, to mama by mnie zatłukła, że kupuję pierdółki smutny. Ale cóż, trudno. A bardzo bym chciała mieć chociaż jedną.

By me
Powraca faza na Lokiego! Jeah!

Edytowane przez Velivea dnia 12-01-2013 22:19
~Stellka
Użytkownik

Dodane dnia 26-01-2013 20:13
Smoczy_Plomien napisał/a:
Ja nie mam tych figurek, bo gdybym kupiła, to mama by mnie zatłukła, że kupuję pierdółki smutny. Ale cóż, trudno. A bardzo bym chciała mieć chociaż jedną.

Ja mam podobnie, choć chciałabym mieć jedną. Muszę czekać aż będę mieć małą dziewczynkę w rodzinie.

Prywatny! Chyba mam, bo oddycham 52052982 Wyślij Prywatną Wiadomość
&Cookie
Użytkownik

Dodane dnia 26-01-2013 20:18
Kupiła kilka tych różowych Kinder Niespodzianek i wśród nich znalazła się tylko jedna postać z winx - Sky. Ta... wolałabym kogoś innego, ale cieszę się, że przynajmniej jedna taka postać z winx mi się trafiła. Będę szukać dalej, o ile w moim sklepie nadal są te Kinder Niespodzianki.

"Wszyscy musimy się podnieść oraz pokazać, że jesteśmy silni i damy radę. Bo damy radę!"
~Kamil Stoch
. . . Wyślij Prywatną Wiadomość
^ChandSharma
Administrator

Dodane dnia 26-01-2013 20:23
Stellka napisał/a:
Smoczy_Plomien napisał/a:

Ja mam podobnie, choć chciałabym mieć jedną. Muszę czekać aż będę mieć małą dziewczynkę w rodzinie.

U mnie na szczęście takich problemów nie ma, jestem najmłodsza z rodzeństwa (rocznikowo mam 20 lat) i moja mama wie, że oglądam Winxy i że zbierałam te figurki.
Ostatnio z czystej ciekawości znowu kupiłam owe różowe Kinder Niespodzianki, ale nie natknęłam się na żadne Winxowe figurki czy inne takie, może coś jeszcze się znajdzie uśmiech.

___

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1
Dodane dnia 26-01-2013 21:58
Też udało mi się zebrać wszystkie, są naprawdę urocze i ładne, zdobią teraz dumnie moje biurko.
Edytowane przez Cookie dnia 28-01-2013 20:27
~Diaspro
Użytkownik

Dodane dnia 26-01-2013 22:19
Mi tata kupił. Przypadkowo, w sumie. Zdobyłam Musę i Icy.I tyle. Choć, kupiłam więcej tych jajek, a tu nic.
Jajka z niespodzianką... słodycze z dzieciństwa Kiedyś też pamiętam była seria z winxa. Pamiętam jak bardzo chciałam Bloom, Florę i Stellę. Te stare czasy...

Edytowane przez Cookie dnia 28-01-2013 20:28
dixie_brenda 35681320 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Ally
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2013 13:03
Ja też kupiłam całkiem sporo tych jajek, mi smakują, ale niestety na taką ilość jak kupiłam udało mi się wylosować tylko trzy figurki Winx: Musę, Florę i Tecnę. Szkoda bo wolałabym Stellę.
Teraz już stoją na półce i czekają aż reszta do nich dołączy.

~Lipcia
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2013 15:04
Ostatnio dość często kupuję, bo są smaczne. Do tej pory miałam cztery figurki: Musę, Florę, Tecnę i Icy, oraz dwa 'telefoniki' ze Stelką. Obecnie są w stanie zdemolowanym przez moją siostrę. ;__:

(c) Suza <3. Bardzo dziękuję c:
~butel-ka
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2013 15:33
Ja już przestałam na to marnować kasy, kiedy to kupiłam trzy różowe i nie wylosowałam nic z Winxa. Poza tym brakuje mi tylko dwóch figurek, więc jest okropnie mała szansa, że uda mi się cokolwiek wylosować.
#WinxBloom
Użytkownik

Dodane dnia 09-02-2013 15:55
Ja kupowałam i nadal kupuje Różowe Kinder Niespodzianki. Z Niespodzianek mam figurkę Stelli w Enchantix'ie, telefon Winx'owy z Tecny, figurkę Stelli w Belivixie i kłódkę z naklejką Flory. A z innych Różowych Niespodzianek mam jakieś inne przedmioty. Bardzo chcę mieć więcej i będę dalej kupowała. Smoczy_Plomień ja jak wróciłam z jajkiem to tata robił mi wykład czemu kupuje takie badziewie i tak dalej, a teraz w sklepie pozwala mi kupować. Nie wiem skąd taka zmiana ale się cieszę.

Zestaw mój.

ChandSharma <3 Miła, fajna, jedna z naj osób na WB.
rossattiee <3 Umiesz podnieść na duchu. Piękna grafika
Rebbeca <3 Moja BBF. Kochana.
Sabrina <3 Ciekawe rozmowy. Jesteś miła i koleżańska.
Szpital i Restauracja WB. Naj na WB.
Bananowa <3 Ciekawe rozmowy. Restauracja WB.
Marakas <3 Świetne poczucie humoru. Wspaniała. Szpital WB.
Vivian (sara) <3 Sympatyczna. Jedna z moich ulubionych osób na WB.
Edytowane przez WinxBloom dnia 08-04-2013 17:50
bejla2001 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Smoczy_Plomien
Moderator

Dodane dnia 10-02-2013 20:44
Ja mam Musą, Icy i 4x Sky. Masakra z tym Sky'em. Mam jeszcze kłódkę z Flora. I w paru niespodziankach wylosowałam coś zupełnie nie związanego z Winx, np. wiewiórkę.
Edytowane przez Sophie dnia 26-05-2013 20:43
~Ally
Użytkownik

Dodane dnia 07-04-2013 16:33
Mogę się z dumą pochwalić, iż zdobyłam Stellę i Sky 'a. Teraz pozostaje mi tylko liczyć, że w końcu dostanę moja kochaną Bloom.

Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 21:47
apokalipsa portfela xd

~rossattiee
DATA: 19/12/2014 21:44
jutro śfionteczne zakupy again ;W jak ja uwielbiam kolejki w sklepach, jakby mialabyc apokalipsa, a to tylko święta xd

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 21:37
no cusz

~rossattiee
DATA: 19/12/2014 21:31
dzoana mam na kompie conajmniej 3 avy z tymi samymi kadrami, co dałaś do nowej dostawy, temat xD

&Flamli
DATA: 19/12/2014 21:11
xdddd

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 21:08
a jusz wiem

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 21:04
co
jaki kot xd

&Flamli
DATA: 19/12/2014 21:04
co za kot xddd

&Flamli
DATA: 19/12/2014 21:03
haha xd

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 21:02
dzisiaj rano wchodzę na wb, patrzę 1 user nieaktywowany, patrzę a tam "Czarodziejka flora" xddd taki zonk hahaha

&Flamli
DATA: 19/12/2014 21:01
to wyślij :D

~rossattiee
DATA: 19/12/2014 21:00
nie wiem co wy robicie, więc raczej nie mowilabym za was, także xd

&Cookie
te rzeczy co mi wysyłałaś wszystkie są

~rossattiee
bo mówię za całość grupy, bo widzę że nikt się nie garnie do czegokolwiek

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 20:59
:x

#Lilla
ja pitole xddd

&Flamli
myślałam, że za 2 mówisz :x

~rossattiee
no przecież mówię za swoją grupę więc wtf

@czarodziejka_flora
DATA: 19/12/2014 20:58
no nie, bo latałam ostatnio jak osioł :x

dzisiaj się postaram za to wziąććć

&Flamli
DATA: 19/12/2014 20:57
dżo ty lepiej rozdziel pkt :x

Ankieta
Jak podoba się wam gra Winx vs Trix?

Ekstra, super, mega, bardzo mi się podoba.
Ekstra, super, mega, bardzo mi się podoba.
40% [24 Głosów]

Może być, ale nie porwała mnie.
Może być, ale nie porwała mnie.
8% [5 Głosów]

Nie podoba mi się.
Nie podoba mi się.
7% [4 Głosów]

Nie brałem/am udziału.
Nie brałem/am udziału.
23% [14 Głosów]

Całkiem fajna.
Całkiem fajna.
22% [13 Głosów]

Głosów: 60
Rozpoczęta: 15/12/2014 13:37
Zakończona: 18/12/2014 09:42

Archiwum Ankiet
Copyright © 2010 for posted and pngs thx http://vk.com/winxclubrus and http://vk.com/thewinxclub